3. Argentiina, Buenos Aires

Siirry alas

3. Argentiina, Buenos Aires Empty 3. Argentiina, Buenos Aires

Viesti  warquz lähetetty Ma 8 Marras 2010 - 15:55

Koodi:
                                                                               
                                Race Starting Grid                             
                                                                               
                            Argentina - Buenos Aires                         
                                    (36 Laps)                                 
                                                                               
                                                                               
                                                                               
                                                    1              Pole       
                                              Pavel Ivanov                   
                            2                  1m 41.095s                     
                    Jinsei Iwamoto                                           
                      1m 41.323s                    3            Row 2       
                                              Nicholas Baile                   
                            4                  1m 41.418s                     
                    Leonid Denisov                                           
                      1m 41.472s                    5            Row 3       
                                                Hunter Ward                   
                            6                  1m 41.529s                     
                      Dabir Masih                                             
                      1m 41.928s                    7            Row 4       
                                                Amon Osada                     
                            8                  1m 41.933s                     
                      Shamil Kattan                                           
                      1m 42.109s                    9            Row 5       
                                              Jordan Hassall                   
                          10                  1m 42.154s                     
                        Hu Yang                                               
                      1m 42.227s                  11            Row 6       
                                              Kaishou Sato                   
                          12                  1m 42.410s                     
                      Flinn Cadman                                             
                      1m 42.416s                  13            Row 7       
                                                Kishin Sano                   
                          14                  1m 42.717s                     
                      Shinri Kitano                                           
                      1m 42.725s                  15            Row 8       
                                              James Newson                   
                          16                  1m 42.985s                     
                        Bao Hsueh                                             
                      1m 42.995s                  17            Row 9       
                                              Ivan Zhuravlev                   
                          18                  1m 43.047s                     
                    Samman Sleiman                                           
                      1m 43.319s                  19            Row 10       
                                            Abdul-Nasir Shamon                 
                          20                  1m 43.679s                     
                        Yuan Yin                                               
                      1m 43.788s                  21            Row 11       
                                              Pasha Timofeev                   
                          22                  1m 43.885s                     
                    Vladimir Filippov                                         
                      1m 43.909s                                             
                                                                               
                                                                               
                                                                               

Koodi:
                                                                               
                                  Race Results                               
                                                                               
                            Argentina - Buenos Aires                         
                                    (36 Laps)                                 
                                                                               
                Pos  Driver                      Time/Speed                 
                                                                               
                1st  Pavel Ivanov            1h 02m 53.471s                 
                      Swift-Honda                                             
                2nd  Jinsei Iwamoto                +12.316s                 
                      Swift-Toyota                                             
                3rd  Hunter Ward                    +27.127s                 
                      Swift-Toyota                                             
                4th  Flinn Cadman                +1m 03.116s                 
                      Swift-Honda                                             
                5th  Kishin Sano                +1m 06.812s                 
                      Swift-Toyota                                             
                6th  Leonid Denisov              +1m 10.977s                 
                      Swift-Honda                                             
                7th  Ivan Zhuravlev              +1m 20.940s                 
                      Swift-Toyota                                             
                8th  Dabir Masih                +1m 21.069s                 
                      Swift-Toyota                                             
                9th  Jordan Hassall              +1m 35.323s                 
                      Swift-Honda                                             
              10th  Amon Osada                  +1m 38.813s                 
                      Swift-Toyota                                             
              11th  Bao Hsueh                        -1 Lap                 
                      Swift-Honda                                             
              12th  Shinri Kitano                    -1 Lap                 
                      Swift-Honda                                             
              13th  Kaishou Sato                    -1 Lap                 
                      Swift-Honda                                             
              14th  Pasha Timofeev                  -1 Lap                 
                      Swift-Honda                                             
              15th  Abdul-Nasir Shamon              -1 Lap                 
                      Swift-Toyota                                             
              16th  James Newson                    -1 Lap                 
                      Swift-Toyota                                             
              17th  Vladimir Filippov                -1 Lap                 
                      Swift-Honda                                             
              18th  Samman Sleiman                  -1 Lap                 
                      Swift-Toyota                                             
              19th  Yuan Yin                        -2 Laps                 
                      Swift-Honda                                             
              20th  Nicholas Baile                  Engine                 
                      Swift-Toyota                                             
              21st  Hu Yang                  Didn't Finish                 
                      Swift-Honda                                             
              22nd  Shamil Kattan            Didn't Finish                 
                      Swift-Honda                                             
                                                                               
                                                                               
warquz
warquz
Ylläpitäjä

Viestien lukumäärä : 5105
Ikä : 25
Paikkakunta : Espoo
Registration date : 03.01.2008

http://www.managerx.comoj.com/kotisivu/index.html

Takaisin alkuun Siirry alas

3. Argentiina, Buenos Aires Empty Vs: 3. Argentiina, Buenos Aires

Viesti  warquz lähetetty Ma 8 Marras 2010 - 16:00

Kuljettajien pisteet:
Koodi:
 1. Jinsei Iwamoto 26p
 2. Pavel Ivanov 21p
 3. Hunter Ward 14p
 4. Flinn Cadman 12p
 5. Nicholas Baile 11p
 6. Leonid Denisov 8p
 7. Amon Osada 6p
 8. Shinri Kitano 5p
 9. Kishin Sano 4p
10. Kaishou Sato 3p
11. Samman Sleiman 2p
12. Shamil Kattan 2p
13. Ivan Zhuravlev 2p
14. Dabir Masih 1p

Moottorivalmistajien pisteet:
Koodi:
 1. Toyota 66p
 2. Honda 51p
warquz
warquz
Ylläpitäjä

Viestien lukumäärä : 5105
Ikä : 25
Paikkakunta : Espoo
Registration date : 03.01.2008

http://www.managerx.comoj.com/kotisivu/index.html

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa